Menu
menu      Strona Główna
menu      Martyna Wojciechowska Wikipedia
menu      martwica kolan
menu      Marketing Handel
menu      Marsz sokołów
menu      Mary drogowe Europy
menu      Marhaba Club
menu      Mariusz Wilk
menu      Maria Konopnicka dla dzieci
menu      masaż endermologiczny
menu      Marynarka Wojenna Muzyka
webmazowieckie kuratoriumo swiaty
pzekładnia bezstopniowa
webwww jawa pl
do podstrony 37400

Wyświetlono wypowiedzi znalezione dla zapytania: Martens Wikipedia

Temat: Schizofrenia Tuska przybiera na sile..
maxio - no dalem ci wikipedii okreslenia parti europarlamencie i gdzie kto zasiada.. z linkami zebys mogl sprawdzic jak nie wierzysz

Nie naciagaj faktow - ewentualne pretensje do bossow PO

no czytam i nie widze ..

"Europejska Partia Ludowa (rzadziej Europejska Partia Obywatelska; fr. Parti Populaire Européen, PPE, ang. European People's Party, EPP; ), EPL, europejska partia polityczna w skład której wchodzą głównie partie chadeckie i konserwatywne krajów Unii Europejskiej. Europejska Partia Ludowa powstała 26 kwietnia 1976 roku z inicjatywy Europejskiej Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej wchodzącej w skład Międzynarodówki Chrześcijańsko-Demokratycznej. Partii przewodniczy Wilfried Martens."

http://pl.wikipedia.org/w...a_Partia_Ludowa

gdzie tam cos pisze o liberalno-konserwatywnych? (zreszta sam ten twor slowny to bzdura - o czym juz tu bylo..)

Poza tym w przykladach cytujesz sam siebie PO jako przyklad ze partie jak PO tam zasiadaja? ???

PO zasiada z partiami Chrzescijanskimi , Konserwatywnymi , EMERYCKIMI , NACJONALISTYCZNYMI ... narodowymi i ludowymi - liberalnych tam brak.. no przeciez jest spis.

Temat: Prawdziwe imiona i nazwiska raperów!!
a Vito to nie Ostrynowicz?
DKA-Daniel Kaczmarczyk
Eldo-Leszek Kaczmarczyk (ale tego nie jestem na 100% pewien)
dAb-Marcin Marten
Gutek-Piotr Gutkowski
Joka-Michał Marten
Feel-x-Sebastian Filiks
Duże Pe-Marcin Matuszewski czy jakoś tak
Pono-Rafał Poniedzielski
jeszcze troche znam ale obecnie nie chce mi sie pisać...dużo pisze na Wikipedii albo na hip-hop.pl czasami

Temat: Abradab


Marcin Marten (ur. 12 listopada 1978) polski raper, członek katowickiej grupy Kaliber 44.

Karierę muzyczną rozpoczął w 1991, nawiązując współpracę ze swoim starszym bratem Michałem "Joką", Piotrem "Magikiem" Łuszczem i Jajonaszem. Założył wraz z nimi grupę Young Rappers, która na przełomie 1993/1994 przekształciła się w Kaliber 44 Lecz Bez Jajonasza. W 1995 zespół podpisał kontrakt płytowy z S.P.Records. Po nagraniu trzech płyt i czasowym zawieszeniu działalności zespołu Abra dAb rozpoczął karierę solową.

Dyskografia

Albumy Kaliber 44

* (1996) Księga Tajemnicza. Prolog
* (1998) W 63 minuty dookoła świata
* (2000) 3:44

Piosenki solowe Abradab

* Rap To Nie Zabawa Już (feat. Joka, DJ Feel-X)
* Miasto Jest Nasze (feat. Gutek)
* Emisja Spalin

Albumy solowe

* (2004) Czerwony album
* (2005) Emisja spalin

wikipedia.plTemat: Najnowszy sondaż - Sojusz trzeci
jak zwykle maxio pelecam wiedze faktyczna a nie urojaoną

"Europejska Partia Ludowa (rzadziej Europejska Partia Obywatelska; fr. Parti Populaire Européen, PPE, ang. European People's Party, EPP; ), EPL, europejska partia polityczna w skład której wchodzą głównie partie chadeckie i konserwatywne krajów Unii Europejskiej. Europejska Partia Ludowa powstała 26 kwietnia 1976 roku z inicjatywy Europejskiej Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej wchodzącej w skład Międzynarodówki Chrześcijańsko-Demokratycznej. Partii przewodniczy Wilfried Martens."

za wikipedia..

A kto jest w sladzie? :

np z Włoch?

Alleanza Popolare (Sojusz Ludowy)
Partito dei Pensionati (Partia Emerytów)
Südtiroler Volkspartei (Ludowa Partia Południowego Tyrolu)

(czyli liberalowie )

http://pl.wikipedia.org/w...a_Partia_Ludowa

resszta..

ps. A Forza Italia to dobry przyklad - prawie jak PO :

"Partia prawicowo-konserwatywna, wodzowska, która często używa populistycznej argumentacji. "Forza Italia!" to okrzyk kibiców piłkarskich, futbolowa retoryka stosowana jest bardzo często przez liderów tej partii.
(..)
Krytykowana za brak demokracji wewnętrznej. Silvio Berlusconi jest nieusuwalny jako premier, jej twórca, przewodniczący, multimilioner, posiadacz stacji telewizyjnych i gazet oraz klubu piłkarskiego AC Milan."

NO ale wiesz.. maxio - wierny elektorat PO zawsze sobie jakos to wytlumacy.. np jak benzyne po 6 zl (pomimo ze jest po 3,49..)Temat: Muzyka
Zapewne Michał „Joka” Marten - Wikipedia nie boli.

Pozdrawiam,
ConquerorTemat: Zdjęcia i rysunki jednostek z XVIII w.
Bitwa pod Połtawą

Temat: O czy L
bluzka (w tej chwili właśnie mam na sobie tunikę )

Glany – ciężkie buty, zwykle czarne, znacznie rzadziej brązowe, niekiedy też czerwone. Cholewy zwykle zachodzące za kostkę, czasem nawet do kolan, wzmocnione blachą na palcach (często także na pięcie).

Noszone przez część grup subkulturowych: punków i skinów, popularne są również wśród metali oraz hipisów. Noszone sa też przez wojsko i osoby pracujące w halach fabrycznych i warsztatach.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/89/Dr_martens_boots.jpg/220px-Dr_martens_boots.jpg
Główną cechą glanów jest ich wygląd, odróżniający się od obuwia noszonego na co dzień na ulicy. Często dla wyróżnienia sznurowadła w glanach zamieniane są na wyraźnie kontrastujące barwą, np. białe, czerwone lub w barwach fluorescencyjnych, czasami odmiennej barwy w każdym bucie. Często kolor sznurowadła świadczyć ma o guście muzycznym bądź przekonaniach politycznych właściciela butów. Na początku glany robiono samemu, z czasem specjalnie produkowane glany, w różnych kolorach, trafiły do ogólnodostępnych sklepów z obuwiem, stając się nie elementem manifestacji kontestacji, ale modą. Znane firmy to np. Steel, Heavy Duty, KMM, Revenger, Dr Martens.

W latach 80. w Polsce bardzo popularne były tzw. rumunki, czyli specjalistyczne obuwie robotnicze (kolej, budownictwo) sprowadzane do Polski z Rumunii, charakteryzujące się bardzo długą sznurowaną cholewą.

W medycynie często stosowane jako obuwie ortopedyczne. Szczególnie dla osób po urazach śródstopia, kostki i łydki.
Temat: Roger Zelazny
Roger Joseph Zelazny (ur. 13 maja 1937, zm. 14 czerwca 1995) - amerykański pisarz science-fiction i fantasy. Używał również pseudonimu Harrison Denmark. Urodził się w Euclid, w Ohio jako jedyne dziecko Josephine Sweet oraz Josepha Franka Zelazny'ego (Żelaznego). Jego ojciec był emigrantem z Polski, z miejscowości Rypin. Roger Zelazny w wieku 38 lat przeniósł się do Santa Fe. Zmarł na raka.
Uważa się go za przodownika tzw. "Nowej Fali SF".
Na jego cześć doktor Martens nazwał małżoraczki - Sclerocypris zelaznyi.
Był wiekrotnie nominowany i nagradzany Nebulą i Nagrodą Hugo
za wikipedią

bibliografia (obszerna ):

Cykl Amber
Dziewięciu książąt Amberu
Karabiny Avalonu
Znak Jednorożca
Ręka Oberona
Dworce Chaosu
Atuty Zguby
Krew Amberu
Znak Chaosu
Rycerz Cieni
Książę Chaosu

Cykl Dilvish
Dilvish Przeklęty
Kraina przemian

Cykl Światy czarnoksiężnika
Odmieniec
Szalony różdżkarz

i reszta:

Aleja Potępienia
Bramy w piasku
Droga
Dziś wybieramy twarze
Imię moje Legion
Ja, Nieśmiertelny
Most popiołów
Mróz i ogień
Oko kota
Ostatni obrońca Camelotu
Pan Snów
Pan Światła
Róża dla Eklezjastesa
Stwory światła i ciemności
Umrzeć w Italbarze
Wariant jednorożca
Widmowy Jack
Wyspa umarłych
(za biblionetką)

jestem w trakcie pierwszego tomu z serii o Amberze i czuję pewne... zmieszanie. jest uważany za klasyka, a raczej zrobił na mnie kiepskie wrażenie, nawet bardzo kiepskie, jeśli mam być szczera sam pomysł na Amber i ten "prawdziwy świat" całkiem ciekawy, tylko jego realizacja... np. taki opis bitwy: Bleys zagrzewał żołnierzy okrzykami do walki, jak Robert E. Lee pod Chancellorsville, i pobiliśmy ich. Zostało nam trzy tysiące ludzi, kiedy skończyliśmy rozprawiać się z przeciwnikiem. Julian oczywiście uciekł. Ale zwyciężyliśmy. Tej nocy było wielkie święto. Zwyciężyliśmy. Tyle. I tak ta książka wygląda. Miałam wrażenie powtórki "Zakochanego ducha" - popis pomysłów, natomiast sama fabuła za chiny wciągnąć nie może. może od złej książki zaczęłam? może nie zauważyłam drugiego dna?Temat: Schizofrenia Tuska przybiera na sile..

Jeżeli już tak dokładnie chcesz dotrzeć to zgodnie z miejscami w PE w których zasiada PO to jest to partia konserwatywno-liberalna ...
(zasiada w szeregach Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratach)


maxio .. nad twa niewiedza to lapki opadaja.. ale to wypowa cech post UW-ola pltromersa..

http://pl.wikipedia.org/w...a_Partia_Ludowa

"Europejska Partia Ludowa (rzadziej Europejska Partia Obywatelska; fr. Parti Populaire Européen, PPE, ang. European People's Party, EPP; ), EPL, europejska partia polityczna w skład której wchodzą głównie partie chadeckie i konserwatywne krajów Unii Europejskiej. Europejska Partia Ludowa powstała 26 kwietnia 1976 roku z inicjatywy Europejskiej Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej wchodzącej w skład Międzynarodówki Chrześcijańsko-Demokratycznej. Partii przewodniczy Wilfried Martens.

Po wyborach do Paralmentu Europejskiego w 1999 r. tworzy w nim największą frakcję (Europejska Partia Ludowa - Europejscy Demokraci). Jej przewodniczącym jest Hans-Gert Pöttering.
Od 1 maja 2004 r. partiami członkowskimi EPL są: Platforma Obywatelska, Ruch Społeczny i Stronnictwo Konserwatywno-Ludowe - Ruch Nowej Polski. Współpracę z EPL zapowiada również Polskie Stronnictwo Ludowe.

(PO jest w partii ludowej a nie Liberalnej )

http://pl.wikipedia.org/w...na_rzecz_Europy

Partia Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy, ALDE, europejska partia polityczna w skład której wchodzą partie liberalne krajów Unii Europejskiej. Partia powstała 26 marca 1976 r.; do 1986 r. występowała pod nazwą Partia Europejskich Liberałów i Demokratów (ELD). We wrześniu 2004 r. partia nazywała się Partia Europejskich Liberałów, Demokratów i Reformatorów (ELDR).

ALDE tworzy trzecią co do wielkości frakcję w Paralmencie Europejskim.
Jej członkiem jest były przewodniczący Parlamentu Pat Cox. W styczniu 2003 r. członkiem ALDE została Unia Wolności. Jest jedyną polską partią stowarzyszoną z ALDE."

--------------------

Wiec partia ludowa i liberalna to cos innego - i te partie siedza gdzie indziej.. ale dalej kombinuje jak radio erewan zeby sobie to wytlumaczyc

(no juz do twej ulubionej wikipedii siegnalem )

ech.. zeby tam mataczyc... liberal ludowy??? Chadek libetral? ? no malo sie nie zadlawilem kolacja.. .. no nic.. schizofernia Tuska widac nie jest ostamotniona..

Design by flankerds.com